• “İşimizi severek yapıyoruz”
  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Maltepe/ İstanbul
  • (0216) 464 34 34 7/24

Üsküdar Kedi & Köpek Kuaförü

Üsküdar Kedi Köpek Kuaförü olarak şehir içi profesyonel ve güler yüzlü personellerle Pet Taksi ve Kedi& Köpek Kuaföründe kaliteli Hizmet sunmaktayız.

  • ANASAYFA
  • ÜSKÜDAR KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ
% 20 İNDİRİM

ÜSKÜDAR KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ

Pet bakımının en önemli konularından biri tüy bakımı ve sağlığıdır. Bu konuda kendi başınıza evinizde sevimli dostlarınız için gerekli bakımı yapabilirsiniz ancak daha doğru bakım için uzman bir kuaförden hizmet almanız daha sağlıklı olacaktır.

Üsküdar kedi köpek kuaförü, uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermekte olup pet sağlığı konusunda hassas davranmaktadır. Kullanılan malzemelerin dezenfekte edilmesi, yeniden kullanım için hazır halde bulundurulması ve salon temizliği konusunda son derece dikkatli davranan adresimiz, petzz shop hizmetlerinde en iyi sonuçları sunmaktadır.

Makas ile kesim, makine ile kesim, köpek bakımı, kedi bakımı gibi hizmetlerde titizlikle davranan uzman ekibimiz, evcil hayvanlar için en iyi hizmetleri sunarken gerektiğinde veteriner hekim kontrolünde ilaçlı yıkama ve banyo hizmetleri de sunmaktadır.

Üsküdar kedi köpek kuaförü olarak bakım ve temizlik işlemlerinde en iyi sonuçları müşterilerimize sunmak ve evcil hayvanların daha sağlıklı kalmaları için gerekli olan tüm inceliklere ayrıntılı şekilde dikkat etmekteyiz.

En iyi kuaför hizmeti Eve kuaför hizmeti, kedi bakımı, köpek kuaförü, özel tüy kesimi gibi hizmetlerimizle bölgenin en çok tercih edilen adreslerinden biri haline gelen mekânımız, son derece şık tasarlanarak evcil hayvanların rahat etmesi adına tasarlanmıştır. Üsküdar kedi köpek kuaförü sayesinde zamanınız olmasa da artık gerekli bakımı yapan bir mekânınız olacak. Dilediğiniz zaman adresimize gelerek kuaför salonumuzu yerinde inceleyebilirsiniz.
Maltepe Köpek Kuaförü