• “İşimizi severek yapıyoruz”
  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Maltepe/ İstanbul
  • (0216) 464 34 34 7/24

Ümaraniye Kedi & Köpek Kuaförü

Ümraniye Kedi Köpek Kuaförü olarak şehir içi profesyonel ve güler yüzlü personellerle Pet Taksi ve Kedi& Köpek Kuaföründe kaliteli Hizmet sunmaktayız.

  • ANASAYFA
  • ÜMRANİYE KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ
% 20 İNDİRİM

ÜMRANİYE KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ

Kedi ve köpeklerin tüy ve deri bakımları son derece önemlidir. Daha sağlıklı kalabilmeleri, kene, pire ve diğer zarar verici haşerelerden uzak kalmaları için periyodik olarak bakım yapılması gerekmektedir. Çoğu evcil hayvan sahibi, zamanının yetersiz olmasından dolayı gerekli ilgiyi göstermeyebilmektedir.

Biz de bu konuda Ümraniye kedi köpek kuaförü olarak sahiplerinin yapmaları gereken bakımdan çok daha fazlasını sunarak, minik dostlarınızın daha sağlıklı cilt ve tüylere sahip olmaları konusunda yardımcı olmaktayız. Tıraş, banyo ve tarama hizmetlerinin yanında gerektiği durumlarda veteriner hekim kontrolü altında ilaçlı banyo uygulamaları hizmeti de sunarak petlerin sağlıklarının güvence altında kalması için gerekli hizmeti en iyi Ümraniye kedi köpek kuaförü ile sunuyoruz.

Petler için özel olarak oluşturduğumuz alanın hijyenik olmasına dikkat ederek, gerekli temizliği sürekli yapıyor ve kullandığımız makas, tarak gibi malzemeleri her kullanımdan sonra ultraviyole ışını altında dezenfekte ederek kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Ümraniye kedi köpek kuaförü sayesinde artık gözünüz arkada kalmayacak sevimli dostlarınızın daha sağlıklı olması için güven içinde adresimize getireceksiniz. Petzz shop hizmetlerinde aranan tüm incelikleri bir arada bulabileceğiniz salonumuzda, ayrıca sevimli dostlarınızın ihtiyaç duydukları diğer ürünleri de bulabilirsiniz.

Yenilikçi hizmet için sizi de bekleriz

Ümraniye kedi köpek kuaförü salonumuz, şık dekorasyonlarla donatılarak petlerin rahat etmeleri adına en iyi şekilde dizayn edilmiştir. Bakım, tüy tarama, özel tüy kesimi gibi tüm hizmetler için uğrayabileceğiniz mekanımızda siz çayınızı yudumlarken uzmanlarımız evcil hayvanlarınızla ilgilenecek.
Maltepe Köpek Kuaförü