• “İşimizi severek yapıyoruz”
  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Maltepe/ İstanbul
  • (0216) 464 34 34 7/24

Sultanbeyli Kedi & Köpek Kuaförü

Sultanbeyli Kedi Köpek Kuaförü olarak şehir içi profesyonel ve güler yüzlü personellerle Pet Taksi ve Kedi& Köpek Kuaföründe kaliteli Hizmet sunmaktayız.

  • ANASAYFA
  • Sultanbeyli KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ
% 20 İNDİRİM

SULTANBEYLİ KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ

Evcil hayvanlara değer veren pet sahipleri, onların bakım ve temizlik ihtiyaçlarını gidermek için en iyi ürünleri kullanırlar ve hijyen kurallarına dikkat ederek sağlıklı kalmaları için gerekli olan tüm bakım işlemlerini gerçekleştirirler. Ancak bazı durumlarda zamanın elverişsiz olması veya evcil hayvan sahiplerinin işlerinin yoğunluğundan dolayı gerekli bakımlar aksayabilmektedir.

Biz de bu konuda zamandan yana sıkıntı yaşayanlara Sultanbeyli kedi köpek kuaförü olarak yapmaları gereken bakımı en iyi şekilde mekanımızda sunuyoruz. Bu sayede evcil hayvanların tüy ve cilt sağlığı başta olmak üzere sağlık konularını kapsayan tüm alanlarda daha dinç kalmalarına yardımcı oluyoruz. Tırnak bakımı, tüy bakımı, cilt bakımı, makine ve makas ile tüy kesimi, pati bakımı gibi özen gerektiren tüm alanlarda uzman kadromuz ile müşterilerimize hizmet verdiğimiz mekanımız, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir kadrodan oluşmaktadır.

En iyi petzz shop hizmetleri ile beklentilerinizi karşılayabileceğiniz Sultanbeyli kedi köpek kuaförü, sizin de memnun kalmanız için gerekli hassasiyet ve titizliği gösterecektir.

Zamanınız yoksa biz yanınızdayız Köpek kuaförü noktasında beklediğinizden daha fazlasını elde etmek ve sevimli dostlarınızın sağlıklı kalmasını sağlamak için mekanımızın hijyen dolu ortamına sizi de bekliyoruz. Siz çayınızı yudumlarken uzmanlarımız köpek kuaförü hizmetlerini en iyi şekilde yapacaklardır. Sultanbeyli kedi köpek kuaförü sayesinde artık kendinizi ve minik dostunuzu güvence altına alacaksınız.
Maltepe Köpek Kuaförü