• “İşimizi severek yapıyoruz”
  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Maltepe/ İstanbul
  • (0216) 464 34 34 7/24

Sancaktepe Kedi & Köpek Kuaförü

Sancaktepe Kedi Köpek Kuaförü olarak şehir içi profesyonel ve güler yüzlü personellerle Pet Taksi ve Kedi& Köpek Kuaföründe kaliteli Hizmet sunmaktayız.

  • ANASAYFA
  • SANCAKTEPE KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ
% 20 İNDİRİM

SANCAKTEPE KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ

Sevimli dostlarınız için en iyi bakım hizmetlerini sunmaya devam eden Sancaktepe kedi köpek kuaförü, hizmette sınır tanımayan detaylar ve hizmette sınırsız kalite ilkesi ile hareket ederek aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır.

Evcil dostlarımızın tıraş, yıkama ve bakım işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla kurduğumuz salonumuz, son derece şık ve hijyen kurallarına göre hazırlanmıştır. Kullanılan araç ve gereçlerin temizlenmesine, kullanılan havluların değişmesine ve hijyen adına dikkat edilmesi gereken tüm kurallarda titiz davranan kuaför salonumuz, petlerinizin ihtiyacını görebilecek şekilde dizayn edilerek hizmetinize sunulmuştur.

En iyi sancaktepe kedi köpek kuaförü hizmeti sunan adresimiz ile hem evcil dostlarınız hem de siz rahat edeceksiniz. Hizmetlerimiz arasında yer alan özel kuaför hizmeti, makine ve makas tıraşı, banyo aroma terapi ve minik dostlarınızın temel ihtiyacını karşılamaya yönelik satışını yaptığımız pet ürünlerinden yararlanarak daha sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sancaktepe kedi köpek kuaförü, alanında uzman veteriner hekimler ve kuaför hizmetlerinde en iyi sonuçları sunan ustalardan oluşan bir kadroya sahiptir. Aradığınızdan çok daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz petzz shop ile kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

Pet kuaför hizmetleri Kedilerin ve köpeklerin ihtiyaç duyduğu tüm temel bakım hizmetlerini sunan kuaför merkezimiz, bakım ve temizlik ihtiyaçlarını gidermekle birlikte makine ve makas tıraşı da yapmaktadır. Dilediğiniz zaman uğrayabileceğiniz Sancaktepe kedi köpek kuaförü, sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesi ile sizi de memnun edecektir.
Maltepe Köpek Kuaförü