• “İşimizi severek yapıyoruz”
  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Maltepe/ İstanbul
  • (0216) 464 34 34 7/24

Pendik Kedi & Köpek Kuaförü

Pendik Kedi Köpek Kuaförü olarak şehir içi profesyonel ve güler yüzlü personellerle Pet Taksi ve Kedi& Köpek Kuaföründe kaliteli Hizmet sunmaktayız.

  • ANASAYFA
  • PENDİK KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ
% 20 İNDİRİM

PENDİK KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ

Sahip olduğunuz evcil hayvanlarınızın da bakıma ihtiyacı olduğunu biliyorsunuz. Makine ve makas tıraşı, yıkama ve bakım, tırnak kesimi, tırnak bakımı, tüylerin taranması gibi önemli detaylar, petinizin daha sağlıklı kalabilmesi için periyodik olarak yapmanız gereken işlemlerdir.

Tüm bunları evde yapmak hem zaman alır hem de kendi başınıza yapmanızı zorlaştırır. Bunun için en doğru karar kedi köpek kuaförü hizmeti sunan bir yerden destek almak olacaktır. İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren mekanımız, petlerin rahat edebilecekleri şekilde hazırlanarak en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Pendik kedi köpek kuaförü sayesinde, evcil hayvanlarınızın gerekli bakımını doğru şekilde yaparak daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü evcil dostlara sahip olacaksınız. Hizmette sınır tanımayan en iyi Pendik kedi köpek kuaförü, evcil hayvanlar konusunda deneyimli ve uzman kadrodan oluşmaktadır.

Her pet için ayrı kullanılan kurutma havlusu, kullanılan makas ve diğer ekipmanların işlem sonrası dezenfekte edilerek diğer petler için kullanıma hazır hale gelmesi gibi birçok hijyen kuralına dikkat eden mekanımız, son derece şık şekilde tasarlanarak evcil hayvanların sıkılmaması için tasarlanmıştır. Petzz shop hizmetlerimizi yakından incelediğinizde, siz de tercihinizi bizden yana yapacaksınız.
Maltepe Köpek Kuaförü