• “İşimizi severek yapıyoruz”
  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Maltepe/ İstanbul
  • (0216) 464 34 34 7/24

Maltepe Kedi & Köpek Kuaförü

Maltepe Kedi Köpek Kuaförü olarak şehir içi profesyonel ve güler yüzlü personellerle Pet Taksi ve Kedi& Köpek Kuaföründe kaliteli Hizmet sunmaktayız.

  • ANASAYFA
  • MALTEPE KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ
% 20 İNDİRİM

MALTEPE KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ

Evcil dostlarınızın kuaför ihtiyacını karşılamak adına tasarladığımız Maltepe kedi köpek kuaförü, son derece şık salonumuz ve hijyenik ortamımız ile hizmetinizdedir.

Küvet, tıraş makinesi, makas, tarak, fırçaları ve tüm bakım ekipmanları, son derece temiz ve her kullanımdan sonra dezenfekte edilerek yeni petlere hizmet vermek için kullanılmaktadır.

İşinde uzman olan ekibimiz, evcil dostlarınızın daha sağlıklı tüylere sahip olmaları için gerekli olan tüm bakım işlemlerini titizlikle gerçekleştirerek yaşam sevinçlerini katlamak adına hizmet vermektedirler. Her evcil hayvan için ayrı havlu kullanarak hijyenik kalmaları için çalışmalarını titizlikle yürüten kuaför salonumuzda, sıra bekleyen petler için oluşturulan özel alanlar sayesinde, evcil dostlarınız eğlenerek daha hoş vakit geçirecekler.

Maltepe en iyi kuaför hizmetlerini sunan salonumuz ile aradığınız ortamda sevimli dostlarınızın ihtiyacını en iyi şekilde karşılamanın keyfine varacaksınız. Sınırsız hizmet kalitesi ve beklentilerin ötesinde çözümler için sizi de sıcak ve samimi ortamımıza bekliyoruz.

Maltepe en iyi kedi köpek kuaförü
Petzz shop hizmetlerinde aranan kalitenin çok daha üstünde hizmetlere sahip olan mekanımız, son derece şık ve nezih bir mekan şeklinde tasarlanmıştır. Sevimli dostlarınızın tüy bakımını yaptırmanın keyfine varmak ve onlarla daha güzel vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz yerimiz, petleriniz için en ideal olarak şekilde tasarlanmıştır. Maltepe kedi köpek kuaförü ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde etmek için sizi de mekanımıza bekliyoruz.
Maltepe Köpek Kuaförü