• “İşimizi severek yapıyoruz”
  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Maltepe/ İstanbul
  • (0216) 464 34 34 7/24

Küçükyalı Kedi & Köpek Kuaförü

Küçükyalı Kedi Köpek Kuaförü olarak şehir içi profesyonel ve güler yüzlü personellerle Pet Taksi ve Kedi& Köpek Kuaföründe kaliteli Hizmet sunmaktayız.

  • ANASAYFA
  • KÜÇÜKYALI KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ
% 20 İNDİRİM

KÜÇÜKYALI KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ

Evcil hayvan sahiplerinin en büyük sorunlarından biri de zaman yetersizliğinden dolayı petlerine gerekli bakımı yapamamaktır. Tüy ve cilt bakımı, tırnak bakımı, pati bakımı gibi hassasiyet ve titizlik gerektiren işlemler, aksatıldığında, sevimli yavruların sağlıkları risk altına girmektedir.

Biz de bu konuda zamandan yakınan müşterilerimize Küçükyalı kedi köpek kuaförü hizmetlerini sunarak yaşadıkları sıkıntılı dönemlerin son bulmasına yardımcı oluyoruz.

Temiz çalışma araçları, profesyonel ekip nazik hizmet ve köpekler için özenle hazırlanmış steril çalışma ortamı sayesinde kedi ve köpeğiniz artık çok daha hijyenik olacak, güvenilir ve emin ellerden bakım hizmeti alacak. Kuaför salonumuz, kedi ve köpeklerin rahat edebileceği şekilde dizayn edilerek, pet sahiplerinin izlemeleri için ayrılan bir de bölümü bulunmaktadır.

Siz sıcak çayınızı yudumlarken uzman personellerimiz kedi ve köpek kuaförü hizmetinde en iyi sonuçları sizlere sunacaktır. Tüy kesimi, tüy bakımı, makine tıraşı, makas tıraşı gibi özen gerektiren işlemlerde en iyi sonuçları sizlere sunarak zamandan yakınmanıza ve petinizin daha sağlıklı kalmasına engel olan tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Küçükyalı kedi köpek kuaförü ile artık çok daha rahat edeceksiniz. Petinize uygun tüy kesimi Mevsim, kürk tipi, hayvanın cinsine göre ve sizin isteğinize göre kuaför hizmeti verdiğimiz adresimiz, son derece nezih ve hijyenik bir ortamdır. Bu sayede güven içinde petinizi teslim etmeniz çok daha kolay olacak. hijyen kurallarına uygun olarak hizmet veren Küçükyalı kedi köpek kuaförü ile iletişime geçerek randevu alabilir, petinizin şık bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.
Maltepe Köpek Kuaförü