• “İşimizi severek yapıyoruz”
  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Maltepe/ İstanbul
  • (0216) 464 34 34 7/24

Koşuyolu Kedi & Köpek Kuaförü

Koşuyolu Kedi Köpek Kuaförü olarak şehir içi profesyonel ve güler yüzlü personellerle Pet Taksi ve Kedi& Köpek Kuaföründe kaliteli Hizmet sunmaktayız.

  • ANASAYFA
  • KOŞUYOLU KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ
% 20 İNDİRİM

KOŞUYOLU KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ

Evcil hayvanların daha sağlıklı kalabilmeleri için sürekli olarak tüy ve cilt bakımlarının yapılması gereklidir. Pet sahipleri bu işlemleri evde kendi başlarına da yapabilirler fakat tamamen uzmanlık ve deneyim isteyen bu alanda kuaför hizmeti almak en doğrusu olacaktır.

Koşuyolu kedi köpek kuaförü olarak, kedi bakımı, köpek bakımı, makineli tıraş, makaslı tıraş ve köpek kuaförü hizmetleri ile pet sahiplerinin yanında olmaya devam ediyoruz.

Son derece titizlik içinde çalışan uzman personellerimiz, petinizin gerekli bakımını yaparken kullandığı sarf malzemeleri haricindeki tüm malzemeleri dezenfekte ederek kullanmaktadırlar. Bu sayede petinizin sağlığı daha da yerinde olmaktadır.

Sağlıklı, canlı ve parlak tüylere sahip petlerinizin bu özelliğini koruması için kullanılan şampuan, sprey ve diğer bakım ürünlerinin kaliteli olması şarttır. Uzun zamandan bu yana en iyi kuaför hizmeti verdiğimiz adresimizde, pet bakım ürünleri konusunda dünyanın en seçkin markalarının ürünlerini kullanmaktayız.

Köpek şampuanı, kedi şampuanı ve bakım ürünlerinde kullanıcı ve veteriner onayından geçen ürünleri tercih ederek, petinizin sağlıklı kalmasına yardımcı oluyoruz.

Koşuyolu kedi köpek kuaförü hizmetlerimizden sizin de memnun kalacağınızı düşünerek adresimize sizi de bekliyoruz.

Kaliteli hizmet için davetlisiniz Petzz shop alanında en iyi işlem sonuçlarını sunan, köpek bakımı ve kedi bakımı konusunda uzman olan ekibimiz ile Anadolu yakası kuaför hizmetlerinde beklentilerin ötesinde çözüm sunmaktayız. Aradığınız hizmet kalitesini doğru yerde bulmanız için sizi de Koşuyolu kedi köpek kuaförü salonumuza davet ediyoruz.
Maltepe Köpek Kuaförü