• “İşimizi severek yapıyoruz”
  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Maltepe/ İstanbul
  • (0216) 464 34 34 7/24

Kartal Kedi & Köpek Kuaförü

Kartal Kedi Köpek Kuaförü olarak şehir içi profesyonel ve güler yüzlü personellerle Pet Taksi ve Kedi& Köpek Kuaföründe kaliteli Hizmet sunmaktayız.

  • ANASAYFA
  • KARTAL KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ
% 20 İNDİRİM

KARTAL KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ

Sevimli petlerinizin daha güzel görünmesi için tüy bakımı ve kuaför işlemlerini zaman zaman yapmanızda yarar vardır. Tabi bunun kendi evinizde yapabileceğiniz gibi uzman kuaförlerden destek alarak da yapabilirsiniz. İkinci seçenek, petleriniz için daha uygun olacaktır.

Kartal kedi köpek kuaförü hizmetini sunduğumuz mekânımızda, petleriniz için en güzel hizmetleri sunarak zamanınızın yetmediği durumlarda sizlere yardımcı oluyoruz.

En iyi kuaför hizmeti sunma hedefi ve amacı ile hizmet verdiğimiz kuaförümüzde, kullandığımız bakım ürünlerinin kaliteli olmasına son derece dikkat etmekteyiz. Dünyaca ünlü kedi köpek ürün markalarının seçkin ürünlerini kullanarak petinize en iyi bakımı sunduğumuz Kartal kedi köpek kuaförü ile kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

En iyi Pet kuaför hizmeti

Kedi köpek kuaförü hizmeti alırken, petinizin canının yanmamasına ve daha da önemlisi sağlığına herhangi bir şekilde zarar gelmemesine dikkat etmek durumundasınız.

Kartal kedi köpek kuaförü hizmetlerimizde tüm bu detaylardan daha fazlasına dikkat ederek hizmet sunmaktayız. Petiniz keyifli zaman geçirirken uzman ekibimiz gerekli bakım işlemlerini yaparak kedi ve köpeğinizin tüylerinin daha canlı ve parlak görünüme sahip olması için çaba sarf etmektedir.

Mükemmel bir bakımla hem petinizin daha sağlıklı olmasını elde etmek hem de güzel bir görünüme kavuşmasını sağlamak için mekanımızda sunduğumuz hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz. Kartal kedi köpek kuaförü ile beklentilerinizden çok daha fazlasına sahip olabileceğinizden emin olabilirsiniz.
Maltepe Köpek Kuaförü