• “İşimizi severek yapıyoruz”
  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Maltepe/ İstanbul
  • (0216) 464 34 34 7/24

Kadıköy Kedi & Köpek Kuaförü

Kadıköy Kedi Köpek Kuaförü olarak şehir içi profesyonel ve güler yüzlü personellerle Pet Taksi ve Kedi& Köpek Kuaföründe kaliteli Hizmet sunmaktayız.

  • ANASAYFA
  • KADIKÖY KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ
% 20 İNDİRİM

KADIKÖY KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ

İstanbul Anadolu yakasında en çok evcil hayvan besleyen ilçelerden biri Kadıköy’dür.

Pet sahiplerinin yoğunlukta olduğu bu bölgede, petlerin daha sağlıklı kalabilmeleri ve tüylerinin sürekli olarak canlı kalabilmesi için en iyi kuaför hizmeti sunarak, evcil hayvan sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Kadıköy kedi köpek kuaförü, alanında başarılı uzman ekibi ile tüy bakımı ve cilt bakımı konusunda beklentilerden çok daha fazlasını sunmaktadır.

İşinde uzman, petlerle uyumlu olan ekibimiz, minik dostlarınızı korkutmadan hassasiyetle kedi ve köpeğinizin tüylerini temizlemekte ve kuaför hizmeti sunmaktadır. Bölgenin seçkin adreslerinden biri haline gelen kuaför merkezimiz ile istediğinizden çok daha fazlasını elde ederken güven içinde evcil hayvanlarınızı teslim edeceksiniz. Kadıköy kedi köpek kuaförü ile zamanını olmasa da evcil hayvanlarınızın bakımını uzman ellere bırakmanın keyfine varacaksınız.

Deneyim, uzmanlık ve mükemmel sonuçlar

Eve kuaför hizmeti ve merkezimizde petlere kuaför hizmeti sunduğumuz firmamız, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip usta personelleri ile kedi ve köpeğinizin sağlıklı tüy yapısına sahip olmasında yardımcı olmaktadır.

Kadıköy kedi köpek kuaförü ile aradığınız hizmetin en kalitelisini doğru zamanda ve doğru adreste bulmanın keyfini yaşayacaksınız. Hizmet kalitemizi değerlendirmek ve yerimizi incelemek için adresimize gelebilir, beklediğinizden çok daha fazlasını elde ederek, petinizin sağlıklı kalmasını elde edebilirsiniz.
Maltepe Köpek Kuaförü