• “İşimizi severek yapıyoruz”
  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Maltepe/ İstanbul
  • (0216) 464 34 34 7/24

Çekmeköy Kedi & Köpek Kuaförü

Çekmeköy Kedi Köpek Kuaförü olarak şehir içi profesyonel ve güler yüzlü personellerle Pet Taksi ve Kedi& Köpek Kuaföründe kaliteli Hizmet sunmaktayız.

  • ANASAYFA
  • ÇEKMEKÖY KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ
% 20 İNDİRİM

ÇEKMEKÖY KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ

Severek beslediğiniz ancak tüy bakımı için zaman ayıramadığınız petlerinizin cilt ve tüyleri zaman içinde sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilir.

Uzman veterinerlerin de önerileri arasında yer alan tüy bakımı için doğru zamanı bulamıyorsanız veya zamanınız buna yetmiyorsa, Çekmeköy kedi köpek kuaförü ile iletişime geçmenin tam zamanı. İşinde uzman, petlerin dilinden anlayan ve onlara karşı şefkat ve merhametle yaklaşan ekibimiz, gerekli tüy ve cilt bakımını en iyi şekilde yaparak sağlıklı kalmalarına yardımcı olmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında yer alan cilt ve tüy bakımı, kedi ve köpeklerin daha sağlıklı kalmalarını sağlamaya yetmektedir. Çekmeköy kedi köpek kuaförü, alanında uzman personelleriyle bölgenin en çok tercih edilen adreslerinden biridir. Petzz shop hizmetlerinde beklentilerden çok daha fazlasını karşıladığımız adresimizde, petlerinizin sağlığına herhangi bir şekilde olumsuz etki yapmayacak temizlik malzemeleri kullanarak daha sağlıklı tüylere sahip olmaları için hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Kuaförde doğru tercih Hizmet alanlarımızı her geçen gün daha da büyüterek Anadolu yakasının tamamına hitap eden kuaför merkezimiz, sağlıklı petlere sahip olmak isteyenlere en büyük desteğini sunmaktadır. Trixie köpek şampuanı ve kedi tüy bakım losyonu ile gerekli balım ve temizlik hizmetlerini sunmakla birlikte, farklı tüy modelleri ile de petlerin daha güzel görünmesine yardımcı olmaktadır. Çekmeköy kedi köpek kuaförü ile artık zaman ayıramasanız da petiniz çok daha temiz ve sağlıklı tüylere sahip olacak.
Maltepe Köpek Kuaförü