• “İşimizi severek yapıyoruz”
  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Maltepe/ İstanbul
  • (0216) 464 34 34 7/24

Caddebostan Kedi & Köpek Kuaförü

Caddebostan Kedi Köpek Kuaförü olarak şehir içi profesyonel ve güler yüzlü personellerle Pet Taksi ve Kedi& Köpek Kuaföründe kaliteli Hizmet sunmaktayız.

  • ANASAYFA
  • CADDEBOSTAN KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ
% 20 İNDİRİM

CADDEBOSTAN KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ

Sevimli dostlarınızın tüy bakımı, en önemli işlerden biridir. Her ne kadar evde bunu kendi başınıza yapsanız da gerçek anlamda bir bakım elde edebileceğinizi düşünmeniz doğru olmayacaktır. Daha net çözümler ve mükemmel bakım hizmetleri için kesinlikle kedi köpek kuaför hizmeti almanız gerekmektedir.

Caddebostan kedi köpek kuaförü olarak tüm bunların en iyisini yaparak sevimli arkadaşlarınızın daha keyifli hale gelmelerini ve tüy bakımlarının en iyi şekilde yapılmasını sağlamaktayız. Makine tıraşı ile tüyler 2-3-5-7-9 numara ile istenilen şekilde kesildikten sonra sırasıyla banyo, fön, tarama ve düzeltme işlemleri yapılmaktadır. Bu sayede köpeğiniz istediğiniz gibi şekillenir ve güzel bir görünüme sahip olmakla birlikte sağlıklı tüylere sahip olur.

Kedi kuaförü hizmetlerimizde de titiz davranarak sevimli dostlarınızın tüy ve cilt bakımı için gerekli olan hizmeti sağlamaktayız. Caddebostan kedi köpek kuaförü, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip personelleri ile pet bakımında en mükemmel sonuçlara ulaşmak isteyenlere hizmet sunmaktadır.

Petzz shop hizmetlerinde aranan ve tercih edilen bir adres olarak, doğanın en masum varlıklarına en iyi kuaför ve bakım hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz.

Köpek ve kedileriniz daha bakımlı olacak Zaman yetersizliğinden veya tecrübesiz olmaktan yakınmaya son veren Caddebostan kedi köpek kuaförü, makas tıraşı, makine tıraşı, banyo ve pet kuaför hizmetleri ile siz değerli müşterilerine kalite ilkesi ile hitap etmektedir. Petiniz için en iyi bakımı elde etmek için sizi de salonumuza bekliyoruz.
Maltepe Köpek Kuaförü