• “İşimizi severek yapıyoruz”
  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Maltepe/ İstanbul
  • (0216) 464 34 34 7/24

Ataşehir Kedi Köpek Kuaförü

Ataşehir Petzz Köpek Kuaförü olarak şehir içi profesyonel ve güler yüzlü personellerle Pet Taksi ve Köpek Kuaföründe kaliteli Hizmet sunmaktayız.

  • ANASAYFA
  • ATAŞEHİR KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ
% 10 İNDİRİM

ATAŞEHİR KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ

Sahip olduğunuz petlerin temizlik ve bakımları son derece önemlidir. Özellikle tüy bakımı, petler için gerekli olan ve üzerinde hassasiyetle durulması gereken bir işlemdir.
Evde kedi ve köpek tüy bakımı yapmak için sunulan ve kullanılan birçok yöntem kullanılmaktadır. Ancak işin daha da profesyonelce yapılmasını sağlamak için kuaför hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir.

Ataşehir kedi köpek kuaförü ile sevimli dostlarınızın hem tüy bakımını yapabilir hem de daha güzel görünmelerini sağlayabilirsiniz. Sınırsız hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile hizmet veren firmamız, kedi ve köpeklerin sıkıntı çekmeyecekleri şekilde geliştirdiği teknikleri ile kuaför hizmeti sunmaktadır.

Ataşehir kedi köpek kuaförü olarak doğanın en masum varlıkları için kaliteli hizmetlerimizi, kaliteli temizlik ürünleri kullanarak sunmaktayız.

Dünya genelinde kabul görmüş petshop markalarının temizlik ürünleri kullanarak kedi ve köpek kuaförü hizmeti sunmaktayız.

Petiniz daha güzel görünecek!

Evcil hayvan sahiplerinin değer verdikleri masum varlıklarına biz de değer veriyoruz. Bunun için geniş ve kullanım bakımından son derece kullanışlı hale getirdiğimiz Ataşehir kedi köpek kuaförü merkezimizde sevimli dostlarınız için gerekli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Evcil hayvanların seveceği yöntemler sayesinde onları korkutmadan tüy bakımlarını yapıyor, temizlik ihtiyaçlarını gideriyoruz. İstediğiniz gibi tüylerinin kesilmesini ve şekil verilmesini kolaylaştığımız merkezimize uğrayarak petiniz için en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.
Ataşehir Köpek Kuaförü