• “İşimizi severek yapıyoruz”
  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Maltepe/ İstanbul
  • (0216) 464 34 34 7/24

Adalar Kedi & Köpek Kuaförü

Adalar Petzz Köpek Kuaförü olarak şehir içi profesyonel ve güler yüzlü personellerle Pet Taksi ve Kuaföründe kaliteli Hizmet sunmaktayız.

  • ANASAYFA
  • ADALAR KEDİ & KÖPEK KUAFÖRÜ
% 10 İNDİRİM

ADALAR KEDİ & KÖPEK KUAFÖRÜ

Sevim Dostumuzun daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağlamak, tüylerinin daha sağlıklı ve canlı olmasını sağlamak için belli zaman aralıklarında kesmeniz ve bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Kediler ve köpekler, tüy bakımı yapıldığında daha güzel bir görünüme kavuşabilirler ve daha canlı bir yapıya sahip olabilirler.

İstanbul Anadolu yakasında pet kuaför hizmeti verdiğimiz firmamızda, sevimli dostlarınızın çok daha şirin görünmelerini sağlamakla birlikte sağlıklarını da güvence altına alıyoruz.

Adalar kedi köpek kuaförü ile petinizin çok daha şirin görünmesini sağlayacak, beklediğinizden daha canlı ve parlak görünüme sahip tüylere ulaşacaksınız.


Hizmetlerimizi sunarken petinizi korkutmadan işlem yaparak daha net sonuçlara ulaşmak için elimizden geleni yapmaktayız. İşinde uzman ve deneyimli uzman kadromuz, petlerin dilinden anlayan bir ekipten oluşmaktadır. Kedi ve köpek kuaförü hizmetinde deneyimli ve çok sayıda referansa sahip olan kuaförümüz ile minik dostlarınızın daha şık bir görünüme sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Petinizi sevindirin

Evde ne kadar tüy bakımı yaparsanız yapın bir yerden sonra işlerin yoğunluğundan dolayı uğraşmanız çok daha zor hale gelecektir. Ancak petinizin sağlıklı kalabilmesi için tüy bakımı yapılmasının şart olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Kuaför merkezimizde kullandığımız pet temizlik ürünleri, dünyaca ünlü markalardan oluşmakta olup kedi-köpek sağlığı ve insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratmamaktadır. Adalar kedi köpek kuaförü merkezimize uğrayarak petinizin yenilenmesini ve hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz.

Adalar Kedi & köpek kuaförü işleriniz için bizleri 7/24 arayabilir,  hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

(0216) 426 22 22
Adalar Köpek Kuaförü