• “İşimizi severek yapıyoruz”
  • Küçükyalı Mrkz. Mah. Mektep Cad. No:7/B Maltepe/ İstanbul
  • (0216) 464 34 34 7/24

Acıbadem Kedi & Köpek Kuaförü

Acıbadem Kedi Köpek Kuaförü olarak şehir içi profesyonel ve güler yüzlü personellerle Pet Taksi ve Kedi& Köpek Kuaföründe kaliteli Hizmet sunmaktayız.

  • ANASAYFA
  • ACIBADEM KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ
% 20 İNDİRİM

ACIBADEM KEDİ KÖPEK KUAFÖRÜ

Sevimli petinizin daha da sevimli olması ve şık görünmesi için kuaföre gitmesi gerek. Köpek bakımı ve köpek kuaförü hizmetlerinden yararlanarak hem cilt sağlığını hem de tüy sağlığını koruma altına alabileceğiniz petleriniz için özel tüy tıraşı hizmeti de alabilirsiniz.

Tabi tüm bunları yaparken işinde uzman olan bir adresten yararlanmanız en doğrusu olacaktır. İstanbul Anadolu yakasında köpek ve kedi kuaför hizmetini uzun zamandan bu yana sürdürdüğümüz merkezimizde, sevimli dostlarınız için gerekli olan tüm bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Acıbadem kedi köpek kuaförü merkezimiz, son derece modern şekilde tasarlanmış olup temizlik ve hijyen noktasında tam not alabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Köpek bakımı, kedi bakımı, köpek kuaförü, makaslı kesim, makine ile kesim, tırnak bakımı, pati bakımı gibi özen gerektiren tüm alanlarda siz değerli müşterilerimize en iyi sonuçları sunmaktan gurur duyuyoruz.

Evcil hayvan sahiplerinin dikkat etmeleri gereken tüy ve cilt bakımı konusunda uzman olan kadromuz, petlere yaklaşımı ile evcil hayvanları korkutmadan gerekli tıraş ve kuaför hizmetlerini sunmaktadır.

Acıbadem kedi köpek kuaförü ile aradığınızdan çok daha fazlasını bularak, sevimli arkadaşlarınızın daha sağlıklı olmasını sağlayacaksınız. Acıbadem kedi köpek kuaförü olarak yaşlı, bakıma muhtaç veya yavru köpekler için özel kuaför hizmetleri sunmaktayız. Yerinde bakım hizmetleri sayesinde minik dostlarınızın yorulmasına gerek kalmadan şık ve bakımlı olması mümkün olacaktır.
Maltepe Köpek Kuaförü